HP Laptop Servisi

Kamer Bilgisayar 20 senelik Bilişim Tecrübesi ile İstanbul Bölgesinde Hp Notebook Bilgisayar, Hp Laptop ve İmac bilgisayarlar konusunda detaylı hizmet vermektedir.Kurumsal Bilgisayar Servis Hizmetimizden yararlanın 0216 577 24 52

 

Hp Laptop Tamiri ve HP Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Hp Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Hp Laptop Çip Tamiri

Hp Laptop Ekran Tamiri

Hp Laptop Fan Tamiri

Hp Laptop Usb Değişimi

Hp Laptop Klavye Değişimi

Hp Laptop Harddisk Değişimi

Hp Laptop Menteşe Tamiri

Hp Laptop Termal Macun Değişimi

 

Hp Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

 

Hp Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “HP Notebook Chipset” arızasıdır. Hp Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

Hp Laptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

 

Hp Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. 

Hp Laptop Fanda zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla Hp Laptopbilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

Hp Laptop Harddisk Değişimi 

 

 

Garantisi bitmiş Hp Laptop Notebook Bilgisayarlarınızın Harddisk değişimini yerinizde Profesyonel Hizmet vererek yapmaktayız.Hp laptop Harddisk değişimi yaklaşık 2 saat sürmektedir.Harddisk garanti süresi 2 senedir.

 

 

Tecrübeli Hızlı ve  Garantili Teknik Servis

Hp Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

 

Hp Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor. Teknik Servisimizde AsusCasper LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız..

 

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''

 

 

Servis İsteyin