Dell Laptop Tamiri ve Dell Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Dell Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Dell Laptop Çip Tamiri

Notebooklarda en sık görülen arıza çeşidi Laptop çip arızasıdır.Çip arızası genelde Notebook çok ısındığında yada yoğun işlem sonunda arızalanmaktadır.6 Ay garantili Laptop Çip tamiri yapmaktayız.

Dell Laptop Ekran Tamiri

Dell Laptoplarda genelde düşme,darbe yada cisim teması sonrasında Notebook ekranı kırılmaktadır.Laptop ekranlarının tamiri maalesef mümkün değildir,yenisi ile değişimi yapılmaktadır.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Dell Laptop Soket Tamiri

Notebooklarda genelde kullanıma bağlı olarak soketler kırılmaktadır.Soket kırıldığında Dell Laptopa enerji gelmediği için çalışmamaktadır.Soket tamirlerimiz 6 Ay Garantilidir.

Dell Laptop Usb Değişimi

Dell Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Usb portları kırılmaktadır.6 Ay Garantili Usb Port Tamiri yapmaktayız.

Dell Laptop Klavye Değişimi

Dell Laptopa ait tüm klavye çeşitleri mevcuttur.

Dell Laptop Harddisk Değişimi

Dell Laptop harddiskleri belirli kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır.Tüm Laptoplarda SSD Harddisk takmaktayız.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

Dell Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları Laptop içerisindeki havayı dışarıya attığı için Laptop için çok önemlidir.Fan temizliği ve termal değişimi yapılmadığında cihaz çok ısınır,kasılmalar ve kararsız çalışmalar meydana gelmektedir.

Dell Laptop Menteşe Tamiri

Dell Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Laptop Menteşesi kırılmaktadır.Laptop Menteşe Tamir ve Değişim işlemi 6 Ay Garantili şekilde yapılmaktadır.

Dell Laptop Termal Macun Değişimi

Dell Notebooklarda ısı cihazın çalışmasına etki eden bir faktördür.Isınmanın ana sebeplerinden biride termal macunun mukavemetini kaybedip sıvı ve jelimsi maddesi kaybolmasıdır.Termal macun özelliğini kaybettiğinde cihaz ısınır ve kararsız çalışmaya başlamaktadır.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''