Msi Laptop Tamiri ve Msi Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Msi Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Msi Laptop Çip Tamiri

Notebooklarda en sık görülen arıza çeşidi Laptop çip arızasıdır.Çip arızası genelde Notebook çok ısındığında yada yoğun işlem sonunda arızalanmaktadır.6 Ay garantili Laptop Çip tamiri yapmaktayız.

Msi Laptop Ekran Tamiri

Msi Laptoplarda genelde düşme,darbe yada cisim teması sonrasında Notebook ekranı kırılmaktadır.Laptop ekranlarının tamiri maalesef mümkün değildir,yenisi ile değişimi yapılmaktadır.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Msi Laptop Soket Tamiri

Notebooklarda genelde kullanıma bağlı olarak soketler kırılmaktadır.Soket kırıldığında Msi Laptopa enerji gelmediği için çalışmamaktadır.Soket tamirlerimiz 6 Ay Garantilidir.

Msi Laptop Usb Değişimi

Msi Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Usb portları kırılmaktadır.6 Ay Garantili Usb Port Tamiri yapmaktayız.

Msi Laptop Klavye Değişimi

Msi Laptopa ait tüm klavye çeşitleri mevcuttur.

Msi Laptop Harddisk Değişimi

Msi Laptop harddiskleri belirli kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır.Tüm Laptoplarda SSD Harddisk takmaktayız.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

Msi Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları Laptop içerisindeki havayı dışarıya attığı için Laptop için çok önemlidir.Fan temizliği ve termal değişimi yapılmadığında cihaz çok ısınır,kasılmalar ve kararsız çalışmalar meydana gelmektedir.

Msi Laptop Menteşe Tamiri

Msi Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Laptop Menteşesi kırılmaktadır.Laptop Menteşe Tamir ve Değişim işlemi 6 Ay Garantili şekilde yapılmaktadır.

Msi Laptop Termal Macun Değişimi

Msi Notebooklarda ısı cihazın çalışmasına etki eden bir faktördür.Isınmanın ana sebeplerinden biride termal macunun mukavemetini kaybedip sıvı ve jelimsi maddesi kaybolmasıdır.Termal macun özelliğini kaybettiğinde cihaz ısınır ve kararsız çalışmaya başlamaktadır.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''