Laptop Tamir Hizmeti

Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Hp,Packard Bell ,Msı, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio laptoplarınızın, Fan temizliği, Anakart tamiri, Menteşe Tamiri, Ekran kartı tamiri, Ekran tamiri, Ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri  ve Usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Notebook Tamiri Arıza Tespit Ücreti ?

Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

 

Laptop Tamiri ve Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

Laptop - Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “Laptop- Notebook Chipset” arızasıdır. Laptop Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

 

Laptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

 

 

 Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. Laptop fanlarına zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla Laptop bilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

Hp Laptop Harddisk Değişimi 

 

 

 

Garantisi bitmiş Laptop Notebook Bilgisayarlarınızın Harddisk değişimini yerinizde Profesyonel Hizmet vererek yapmaktayız.Notebook Laptop Harddisk değişimi yaklaşık 2 saat sürmektedir.Harddisk garanti süresi 2 senedir.

Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

 

 

Hp Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor. Teknik Servisimizde AsusCasper LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''